Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Miastkowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Łomża(Miastkowo + 16 km)

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej topolowa, łomża połączenie komfortu, energooszczędności I wyjątkowego spokoju planowane ukończenie budowy: 2026 rok Na sprzedaż oferujemy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Łomża

Łomża(Miastkowo + 16 km)

679 000 zł131,85 m² 5 149,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

.:oficjalnie otwieramy II etap inwestycji osiedla konarzyce, przy ulicy migdałowej:. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Szafranki

Szafranki(Miastkowo + 25 km)

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 440 m²

Jeśli marzysz o zamieszkaniu z dala od wielkomiejskiego zgiełku i stworzeniu swojego wymarzonego miejsca na łonie natury, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Proponowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wiklinowa

Giełczyn(Miastkowo + 17 km)

1 680 000 zł175,63 m² 9 565,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Wyobraź sobie poranek, który budzi Cię śpiewem ptaków, a pierwszą filiżankę kawy wypijasz na tarasie z widokiem na pięknie zaaranżowany, naturalny ogród. Cisza, spokój i harmonia to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Konarzyce(Miastkowo + 15 km)

600 000 zł111,45 m² 5 383,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Projekt B1 - A jest projektem domu w zabudowie bliźniaczej z garażem. Charakterystyka domu: parter: - wiatrołap, - przedpokój, - część kuchenna (aneks kuchenny), - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dębowo

Dębowo(Miastkowo + 11 km)

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Dom Z potencjałem | duża działka | dębowo, gm. Śniadowo Jeśli szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu natury, z łatwym dojazdem i dużą działką ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Bielna

Giełczyn(Miastkowo + 17 km)

2 390 000 zł255,35 m² 9 359,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Nowoczesna willa W giełczynie dom, który łączy luksus, komfort I technologię Cena: 2 390 000 zł Lokalizacja: giełczyn, ul. Bielna Powierzchnia użytkowa: 181,88 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Żeromskiego

Ostrołęka(Miastkowo + 20 km)

390 000 zł61,90 m² 6 300,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 m²

Osiedle żeromskiego etap IV to kolejny już etap dobrze znanego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej zlokalizowanych w zacisznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Murawy

Murawy(Miastkowo + 21 km)

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 571 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w urokliwej, spokojnej miejscowości Murawy, zaledwie 10 km od Łomży. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Długa

Stare Miasto,Łomża(Miastkowo + 16 km)

730 000 zł145,90 m² 5 003,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Sprzedam bez pośredników atrakcyjnie położoną kamienicę w centrum Łomży. Atuty: - centrum miasta Łomża - bezpośrednie wejście od ulicy - parter z witryną - drugie wejście od zaplecza -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Miastkowo,podlaskie

470 000 zł107 m² 4 392,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym blisko lasu w kapitalnej lokalizacji! Drewniany dom do niewielkiego remontu (107m2), położony na ładnej 13,5-arowej działce. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Miastkowo

Miastkowo,podlaskie

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Sprzedam dom murowany z garażem, działka 0,36ha w centrum Miastkowo tel  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij